8 Şub 2010

yuva maya bizler için hediyeler hazırlamış

Yuva Club Üyesi olmanızın size sağlayacağı avantajlar:
Yuva Maya web sitesinde yer alan tüm haber, oyun, makale, tariflere yorumlar yazarak hem tüm Yuva Maya kullanıcılarıyla görüşlerinizi paylaşın, önerilerde bulunun, hem de puan kazanıp sürpriz hediye fırsatlarını yakalayın.
Aralık 2009 ayından itibaren başlattığımız yeni uygulamamızda o ay içinde her ay en çok puan toplayan ilk 10 üyemize sürpriz hediyelerimiz olacaktır.
Puanlar : Kaydolan her üye başlangıç olarak 20 maya puan alır.
Kayıt olan üye, eğer eski bir Yuva Club üyesi ise 120 maya puan ile üyeliğe başlar.
Yapılan her yorum 10 maya puan olarak üye hesabına işlenir. (Yaptığınız yorumlar onaylandıktan sonra puanlar hesabınıza eklenecektir.)
Arkadaşını getirene 30 maya puan
Başka bir websitesinde Yuva Maya’dan bahsedene 50 maya puan (websitesinin adresi/linkini vererek)
Yuva maya ürünleri ile tarifini gönderene 100 maya puan
Satış noktasında Yuva maya rafının önünde çekilmiş fotografını gönderene 200 maya puan (bu fotograflar üyelere özel bölümünde yayınlanabilecektir)Hadi bakalım gösterin hünerinizi; hem hamur işinde hem de sosyal çevrenizde...

KURALLAR
Genel etik kurallara aykırı yazılar yazanlar ve reklam amaçlı başka site ismi içeren yorum yazanların üyeliği haber vermeksizin iptal edilir.

Kopyala-yapıştır ile tekrar yaptığı belirlenen üyelerin yorumları silinir. (Kopyala-yapıştır ile tekrar yaptığı belirlenen üyelerin yorumları puanlamaya katılmaz.)

Ayrıca e-mail adresi telefon, msn veya icq numarası gibi kişisel bilgileri yazanların da yorumları silinir.YASAL SORUMLULUK

Puan sistemi ile ilgili, Yuva Maya web sitesinin teknik içeriğini suistimal edecek herhangi bir otomatik script (yazılım) kullandığı tespit edilen üyelerin üyelikleri ve puanları silinecektir.

Yuva Maya web sitesi puan sistemi, bir yarışma değildir. Yuva Maya puanlar karşılığında hediye dağıtıp dağıtmama ve haber vermeksizin tüm bu kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yuva Maya puan sistemi süreli bir kampanya değildir. Haber vermeksizin Yuva Maya tarafından sona erdirilebilir.Bu kurallara uymayan mesajları yuvamaya@ozmaya.com.tr adresine bildirebilirsiniz.

puanlama sistemiyle yuva mayadan güzel hediyeler kazanmak istemezmisiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SENDE KAZANMAK İÇİN ÖNCE BU SİTEYE KATIL SONRA YORUMUNU BIRAK HER YORUM BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR