7 Şub 2014

DELİMANODAN HARİKA BİR KAMPANYA


Yemeklerinizi doğal lezzet ve aromalarını koruyarak, tencerenizin dibi tutmadan yapabilmeniz için!
Yeni mutfak gereçleriniz ya da eski gereçlerinizi yenilemek için 3 adet temel seramik tencere ve 1 adet Pyrex cam kapak.
Birinci sınıf seramik kaplama ve sıcaklık sensörlü ergonomik sap.
Çizilmeye, aşınmaya ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı

Fiyatı: 259,00 TL

İndirimli: 149,00 TL

Kazancınız 110,00 TL

1. Sınıf Seramik Tencere Seti. Bütün Mutfaklardaki Temel Pişirme Gereçleri İhtiyacı için

Delimano, 1. sınıf mutfak gereçleri seti Prima Mega’yı gururla sunar.Bu sette, mutfakta yaratacağınız şaheserler için aradığınız her şeyi eksiksiz bulacaksınız. Bu set, pürüzsüz ve gözeneksiz yüzeyi ile sizi farklılığına ikna edecek CERAMICA® seramik kaplamasıyla fark yaratmaktadır.
Kaliteli seramik kaplama, Delimano mutfak gereçleri serisinin tamamında bulunanbir özelliktir ve sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri, zorlanmadan hazırlamayı hedefleyen, tencereye yiyeceklerin yapışmasından nefret eden ve yiyeceklerin sulu ve lezzetli aromasını korumasını arzulayan herkes için ideal bir seçim olacaktır.
Delimano Prima Temel Seti’nde, sevdiğiniz hemen her yemek tipini pişirmenizi sağlayacak 4 adet 1. sınıf tencere bulunur:
  • 1x 24 cm çapında pilav tenceresi ve kapağı
  • 1x 20 cm çapında kızartma tavası,
  • 1x 20 cm çapında kulplu derin tencere ve kapağı

Doğal, sulu aroması korunmuş ve daha az yağlı yemeklerle, sağlıklı beslenme biçimi

Isınan seramik, yiyecekle (et, balık, sebzeler) temas ettiğinde, yiyeceklerin dış kısmını kapattığı için, seramik kaplama özellikli mutfak gereçlerinde yemek yapmak, yiyeceklerin doğal ve saf lezzetini korumaya yardımcı olur. Dolayısıyla mineraller, vitaminler ve doğal sular, kaybedilmeden yiyeceğin içinde kalmaya devam eder. Ayrıca, seramik, alüminyum malzemeyle bir araya geldiğinde, ısıyı kusursuz bir şekilde koruduğu için, yemeklerin daha düşük sıcaklıklarda hazırlanması mümkündür
Delimano mutfak gereçleri, size sulu, az yağlı ve lezzetli yiyecekleri, doğal lezzetlerini koruyarak hazırlama imkanı vermektedir!

Delimano ile yemek pişirmek için çok az miktarda yağa ihtiyacınız var

Delimano mutfak gereçlerinin en temel özelliklerinden bir tanesi, pürüzsüz, yapışmaz yüzeyidir. Bunun anlamı, yiyceklerin pişerken, tencerenin dibine yapışmayacak olmasıdır.
Dolayısıyla pişirirken çok miktarda yağ kullanmanız gerekmez: sadece bir kaşık yağ koyun, tencerenin içine yayın ve artık pişirmeye hazırsınız!


EVET ARKADAŞLAR KISA SÜRELİĞİNE BU TAKIM İNDİRİMDE KAÇIRMAYACAĞINIZI UMUYORUM TAM 110 TL KAZANCINIZ OLACAK BU TAKIMDA KALİTESİ ZATEN TARTIŞILMAZ AYRICA BU TAKIM  HALİL ŞAHİN TASARIMI OLAN KALBİMİN İNCİSİ GÜMÜŞ KOLYE HEDİYELİ 

FIRSATTAN YARARLANMAK İÇİN http://www.delimano.com.tr/tenceretavasetleri/ceramica_starter_set.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SENDE KAZANMAK İÇİN ÖNCE BU SİTEYE KATIL SONRA YORUMUNU BIRAK HER YORUM BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR